Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Günümüzde ne yazık ki derdimize derman olacak gerçek medyum hoca bulmak çok zor fakat kafdağının ardında değil.Bu durumdan dolayı bu web sitesini açmak farz oldu.
Web sitemizi yayına aldıktan sonra telefonla ve e-posta yoluyla  adeta bir nehir gibi akan şikayetleri gördükten sonra nekadar doğru bir iş yaptığımızı anladım.
Kimisi parayı almış telefonlara çıkmıyor,bazısı vaat ettiği şeyleri göndermiyor en fenası gönderdikleri şeylerin çer çöp olması vs insanlar inanılmaz bir şekilde mağdur olmakta çeşitli sebeplerden dolayı genelde utandıkları, çevre baskısı gibi durumlardan savcılığa şikayete bulunmamakta yapanların yanına genelikle kar olarak yaptıkları dolandırıcılık kalmakta.
Bu sahte medyumlar sürekli sahte isimler ve değişen telefon numaraları kullanmakta bunlara bir daa ulaşmak nerdeyse imkansız hale gelmektedir.
Bu sebepten dolayı parayı gönderdikten sonra değil göndermeden evvel iyice soruşturup sonra çalışma cihetine gitmemiz gerekmektedir.
İnternette bulunan bir sürü medyum yorum sitesi bulunmakta bunları iyice araştırıp inceleyip bir karara varmanız gerekmektedir fakat bu yorum sitelerininde bir çoğu gene bu dolandırıcı medyumlar tarafından açılmakta ve kendileri hakkında olumsuz hiçbirşey yapmamakta gelen ziyaretçiyi yanlış yönlendirmekteler.
 Bu konuda bahsetmek istediğimiz bir diğer hususta şudur banka hesap bilgilerinin kendilerinin olup olmadığından emin olmanızdır.
Medyumun tanınan ismi neyse banka hesabındaki isimde o olmalıdır başka isimle açılmış hesaba 
para göndermek yüzde seksen amiyane tabirle oltaya gelmektir yani dolandırılmaktır.
Medyumlara.com web sitemize yorumlarınızı veya şikayetlerinizi dile getirmek çok kolay.Aşağıda oluşturduğumuz formu doldurarak siz de başınızdan geçenleri yazabilirsiniz. Sadece dolandırıldığınızda değil sonuç aldığınız medyum hocalar için de yorumlarınızı bekliyoruz zira birçok insan doğru bir hoca bulma konusunda sıkıntı yaşıyor. Bu tür yorumlar en azından insanlar için yol gösterici olacaktır.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler çok aydınlatıcı olucaktır.

Önceki KonuAŞK BÜYÜSÜ
Sonraki KonuPapaz Büyüsü
Bu Konuya İlk Yorumu Siz Yapın
Yorum Yapın